2019’da En Çok Satan 10 Oyun

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on telegram
Telegram

2019, oyun açısından dolu dolu bir yıl oldu. Yayınlanan oyunların yanı sıra The Last of Us 2 gibi bir çok yeni oyunun da duyurusu yapıldı. 2020’nin sonunda bizlerle buluşacak oyunlardaki yükleme ekranlarını saliselere indirecek Playstation 5 ve 8K oyun desteği bulunacak Xbox Series X, bu senenin oyun satışlarını önemli ölçüde etkilemiş gibi duruyor. Yeni konsolları beklemeyi tercih eden insanlar çoğunlukta olsa da yine de bu sene rekor satışı kıran oyunlar dolu.

Bu sene Division 2‘den Borderlands 3‘e, Call of Duty Modern Warfare‘den Need for Speed Heat‘e kadar bir çok ünlü franchise oyun yayınlandı. Peki en çok hangileri sattı? NPD Araştırma Grubu’na göre Kasım 2019 sonu itibariyle liste şöyle:

(Fiziksel, Steam, PlayStation Store, Xbox Mağazası ve Nintende eShop verileriyle oluşturulmuştur)

2019’un En Çok satanları

10) Ubisoft – Division 2

9) Kingdom Hearths 3

8) Activision – Call of Duty Black Ops 3

7) Warner Bros – Mortal Kombat 11

6) Take Two – Borderlands 3

5) Take Two – Red Dead Redemption 2

4) EA – Madden NFL 2020

3) Take Two – NBA2K20

2) Nintendo – Super Smash Bros. Ultimate

1) Activison – Call of Duty Modern Warfare

Daha fazlası

En iyi Netflix bilimkurgu dizileri 2020

2020 yılında izlediğinize pişman olmayacağınız, kaliteli ve izlemenize değer netflix bilimkurgu dizileri mi arıyorsunuz? Gelin, izleyebileceğiniz 3 Netflix’te bulunan bilimkurgu dizilerinin hikayesini inceleyelim.

Netflix ebeveyn kontrollerini güçlendiriyor

Eğlence servisi Netflix, evde daha çok vakit geçirdiğimiz bu dönemde çocuklu ailelerin hayatını kolaylaştıracak bir adım attı. Güçlendirilen ebeveyn kontrolleri sayesinde anne

Bir Cevap Yazın