Dyson Kablosuz Süpürge Sağlıklı Filtresiyle Çözüm Sunuyor

SAĞLIKLI BİR EV İÇİN DYSON’DAN HEPA FİLTRELİ ÇÖZÜM

Kış aylarında artan bulaşıcı hastalıklardan korunmak sizin ve ailenizin sağlığı için oldukça önemli. Bu nedenle dış mekandaki bakterileri kapının önünde bırakmak ve iç mekandaki temizliği sağlamak kilit bir rol oynuyor. Evleri ve özellikle çocuklarımızın yoğun zaman geçirdiği okulları daha sağlıklı bir ortama dönüştürmek için HEPA filtreli Dyson V11™ kablosuz süpürge ihtiyacınız olan her şeyi sunuyor. 

HEPA filtreyle gelen sağlık

Dyson V11™ kablosuz süpürge, sizin ve ailenizin sağlığını koruyabilmek için evinizi gözle görülemeyecek kadar küçük, zararlı partükillerden temizliyor. Tamamen kapalı HEPA filtre sistemiyle, 0,3 mikron kadar küçük partikülleri %99,97 oranında hapsederek temiz hava yayıyor. Böylelikle sağlıklı bir yaşam alanı için toz, alerjen ve bakterileri yok ediyor. 

Şu ana kadarki en güçlü kablosuz temizleme başlığıyla sert naylon fırçalar, dipteki kirleri çekmek için halının derinlerine iniyor ve yumuşak, anti-statik, karbon fiber lifler sert zeminlerdeki ve çatlaklardaki tozları kolayca yakalıyor. 

Dynamic Load Sensor (DLS) sistemiyle süpürge başlığındaki direnci saniyede 360 kez kontrol ediyor ve her zemin türünde derinlemesine temizlik için halılarla sert yüzeyler arasındaki motor hızını otomatik olarak değiştiriyor. 

Kablosuz teknolojisiyle evinizin her köşesini kolayca temizlemenizi sağlayan süpürgenin LCD ekranı seçilen güç modunu, kalan çalışma süresini, filtre bakımı zamanlamasını da anlık olarak göstererek evinizde akıllı temizliğin keyfini yaşatıyor. 

» İlgini çekebilir  Maserati MC20 tanıtılıyor
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on telegram
Telegram

PUBG Mobile’de 15. sezon başladı

PUBG MOBILE, heyecanla beklenen Royale Pass’in 15. Sezonu “A.C.E. ve Ötesi” ile birlikte şık yeni kostümler ve çok daha fazlasını oyunculara sunuyor.

Bir Cevap Yazın