fbpx

Dyson Kablosuz Süpürge Sağlıklı Filtresiyle Çözüm Sunuyor

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

SAĞLIKLI BİR EV İÇİN DYSON’DAN HEPA FİLTRELİ ÇÖZÜM

Kış aylarında artan bulaşıcı hastalıklardan korunmak sizin ve ailenizin sağlığı için oldukça önemli. Bu nedenle dış mekandaki bakterileri kapının önünde bırakmak ve iç mekandaki temizliği sağlamak kilit bir rol oynuyor. Evleri ve özellikle çocuklarımızın yoğun zaman geçirdiği okulları daha sağlıklı bir ortama dönüştürmek için HEPA filtreli Dyson V11™ kablosuz süpürge ihtiyacınız olan her şeyi sunuyor. 

HEPA filtreyle gelen sağlık

Dyson V11™ kablosuz süpürge, sizin ve ailenizin sağlığını koruyabilmek için evinizi gözle görülemeyecek kadar küçük, zararlı partükillerden temizliyor. Tamamen kapalı HEPA filtre sistemiyle, 0,3 mikron kadar küçük partikülleri %99,97 oranında hapsederek temiz hava yayıyor. Böylelikle sağlıklı bir yaşam alanı için toz, alerjen ve bakterileri yok ediyor. 

Şu ana kadarki en güçlü kablosuz temizleme başlığıyla sert naylon fırçalar, dipteki kirleri çekmek için halının derinlerine iniyor ve yumuşak, anti-statik, karbon fiber lifler sert zeminlerdeki ve çatlaklardaki tozları kolayca yakalıyor. 

Dynamic Load Sensor (DLS) sistemiyle süpürge başlığındaki direnci saniyede 360 kez kontrol ediyor ve her zemin türünde derinlemesine temizlik için halılarla sert yüzeyler arasındaki motor hızını otomatik olarak değiştiriyor. 

Kablosuz teknolojisiyle evinizin her köşesini kolayca temizlemenizi sağlayan süpürgenin LCD ekranı seçilen güç modunu, kalan çalışma süresini, filtre bakımı zamanlamasını da anlık olarak göstererek evinizde akıllı temizliğin keyfini yaşatıyor. 

Daha fazlası

Türkiye Yeni Yılda 5G ile Buluşacak

Türkiye WIN EURASIA 2020’de 5G teknolojisiyle tanışacak Türkiye’nin en büyük sanayi fuarı WIN EURASIA, Akıllı Üretim için 5G vizyonunu 12-15 Mart tarihleri

Türk Telekom Hisseleri %89 Arttı

Türk Telekom’un, başarılarla geçen 2019 yılının ilk 9 ayı içerisinde kaydettiği güçlü finansal performansı, hisse fiyatlarına da yansıdı ve Türk Telekom, 2019’da

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir