fbpx

Epic Games, Rocket League’in Yapımcısı Psyonix’i Satın Aldı

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

2015’te bizlerle buluşan ve inanılmaz bir üne kavuşan Rocket League uzun zamandır Steam’in en çok oynananlar listesinden düşmüyordu. Özellik espor alanında da devasa yatırımlar yapan Psyonix sunduğu DLC’ler ve getirdiği yeni oyun modları ile sürekli oyunu aktif tutuyordu.

Fortnite’dan sonra adeta bir deve dönüşen Epic Games ise büyük bütçesiyle yatırımlar yapmaya devam ediyor. Epic Games en son hamle olarak Psyonix’i satın aldığını duyurdu.  Aynı ekiple yola devam edeceğini açıklayan Psyonix oyunda, oyuncuların istemediği büyük bir değişiklik olmayacağını açıkladı. Epic Games Store’a eklenecek olan Rocket League’in yıl sonu Steam’den kaldırılması bekleniyor. Steam üzerinden satın alanlar güncelleme almaya devam edecek fakat büyük ihtimalle Epic Games Store’de özel içerikler olacak.

Daha fazlası

Monster Huma H4 V3 Duyuruldu

İnce, hafif ve güçlü! 10. nesil işlemcili Huma H4 V3 Monster Notebook, işte ve ofiste çalışırken güç ve performanstan vazgeçemeyenler için geliştirdiği Huma serisi notebookların, 10. nesil işlemcili Huma H4 V3 serisini satışa sundu. Türkiye’nin müşteri memnuniyeti

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir