Hearthstone İblis Avcısı giriş bölümü çıktı

Tüm oyuncuların ücretsiz olarak erişebileceği ve dört tek oyunculu görevden oluşan giriş hikâyesi, Illidan Stormrage’in bir İblis Avcısı haline gelişini anlatıyor. Giriş bölümüyle birlikte Illidan’ın geçmiş hikâyesini onun gözlerinden öğrenecek ve İblis Avcısı oynanışına göz atma şansı bulacaksınız!

Görevleri tamamlayan oyuncular, Hearthstone’da İblis Avcısı oynamak için ihtiyaç duyacakları her şeyi elde edecek: İblis Avcısı sınıfı Illidan kahramanı 30 ücretsiz kart 10 İblis Avcısı temel kartı İblis Avcısı başlangıç destesi (oyuncunun boş bir deste yuvası olması gerekir!)

İblis Avcısı, giriş hikâyesini tamamlayan oyuncular için 7 Nisan tarihinde açılacak. Ayrıca Hearthstone’un en yeni genişleme paketi olan Outland’in Külleri de aynı gün oyuna gelecek! İblis Avcısı ve giriş hikâyesi hakkında daha fazla bilgi için: https://playhearthstone.com/en-us/blog/23305788/in…

» İlgini çekebilir  Rolls-Royce'den yapay zeka için yeni çözümler
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on telegram
Telegram

PUBG Mobile’de 15. sezon başladı

PUBG MOBILE, heyecanla beklenen Royale Pass’in 15. Sezonu “A.C.E. ve Ötesi” ile birlikte şık yeni kostümler ve çok daha fazlasını oyunculara sunuyor.

Bir Cevap Yazın