Hearthstone’un Yepyeni Tek Kişilik Macerası Galakrond’un Uyanışı Çıktı

Kahramanlarımız Uldum’da League of E.V.I.L.‘ınplanlarını suya düşürdü ama alçak kötüler bu karşılaşmadan eli boş dönmedi. Arch-Villain Rafaam ve ekibi, Dragonblight’ın donmuş topraklarından göklere geri çekildi. Amaçları Rafaam’ın asıl planını gerçekleştirmek, yani ejderhaların atası Galakrond’u diriltmek! Azeroth’unson umudu, dünyanın kaderini belirleyecek epik hava karşılaşması için geri dönen Kâşifler Birliği‘nin ellerinde. Hearthstone’un en yeni tek kişilik macerası Galakrond’unUyanışı‘nda balonlar, sihirli halılar, roketli mekalar ve bir sürü ejderha arasında gerçekleşen savaşta League of E.V.I.L. ve Kâşifler Birliği olarak göklere yükselin. 

YIL BOYUNCA SÜREN HİKÂYENİN EPİK FİNALİ

Galakrond’un Uyanışı, Azeroth tarihindeki en büyük hava muharebesi ve Ejderha Yılı hikâyesinin nefes kesici finali olacak! Kâşifler Birliği şehri geri alıp Arch-VillainRafaam’ı zamanında durdurabilecek mi? Yoksa League of E.V.I.L. bir adım önde olmaya devam mı edecek? Tüm sorular yakında cevabını bulacak!

35 YENİ KART

Galakrond’un Uyanışı, Ejderha Yılı’nın müthiş hikâyesini zekice tasarlanmış bir dizi boss savaşıyla sonlandırıyor. Oyuncular tüm macerayı tamamlayarak dört Efsanevi kart da dahil olmak üzere, Ejderha Yılı mini setinden 35 yeni kart kazanabilir! Aralarında Chaos Gazer ve Dark Prophecy‘nin de bulunduğu bu yeni kartlar, Ejderha Yılı boyunca getirilen eğlenceli mekaniklerden faydalanmak ve bunları öne çıkarmak amacıyla tasarlandı. Galakrond’un Uyanışı’nda kazanılan kartlar Standart ve Vahşi formatlarda kullanılabilir.

İKİ MACERA BİR ARADA
Galakrond’un Uyanışı dört bölümden oluşuyor; fakat hikâyeleri iki taraftan da dinlemek gerekir! Hem Leagueof E.V.I.L. hem de Kâşifler Birliği’nin her biri 12 bosssavaşından oluşan kendine ait hikâyeleri var. Toplamda 24 özel karşılaşmadan oluşan macerada, oyuncuların göklerin kontrolünü ele geçirmek için toplar ve roketatarlar kullanacağı bir hava savaşı da bulunuyor! 

Macerayı Hikâye ve Kahramanlık modlarında olmak üzere, iki türlü oynayabilirsiniz. Oyuncular, Hikâye modunda özenle düzenlenmiş desteleri kullanıyor. Kahramanlık modundaysa kendi koleksiyonlarındaki desteleri kullanarak öyküde ilerlemek mümkün.

Galakrond’un Uyanışı, haftalık olarak çıkacak dört bölümden oluşuyor. Her bir bölüm League of E.V.I.L. ve Kâşifler Birliği versiyonlarıyla geliyor. İki farklı hikâye, tek bir epik macerada buluşuyor.

» İlgini çekebilir  Twitter'da oyun her zamankinden popüler
Galakrond’un UyanışıKart Ödülleri (Toplam 35)Çıkış Tarihi
1. Bölüm: Donuk Sahil Muharebesi
–League of E.V.I.L. Hikâyesi–
4 League of E.V.I.L. Kartı21 Ocak
1. Bölüm: Donuk Sahil Muharebesi
–Kâşifler Birliği Hikâyesi–
7 Kâşifler Birliği Kartı21 Ocak
2. Bölüm: Tüm Hikâyeler4 League of E.V.I.L. Kartı ve 
4 Kâşifler Birliği Kartı
28 Ocak
3. Bölüm: Tüm Hikâyeler4 League of E.V.I.L. Kartı ve 
4 Kâşifler Birliği Kartı
4 Şubat
4. Bölüm: Tüm Hikâyeler4 League of E.V.I.L. Kartı ve 
4 Kâşifler Birliği Kartı
11 Şubat

SAVAŞA HAZIR
Ekipmanlarınızı kuşanın ve soğuğa karşı hazırlanın! League of E.V.I.L. hikâyesinin ilk bölümü Donuk Sahil Muharebesi, 21 Ocak’tan itibaren herkes için ücretsiz. Bunu takip eden League of E.V.I.L ve Kâşifler Birliği bölümlerinin her birini oyun içi altın veya gerçek parakarşılığında açmanız mümkün. Oyuncular ayrıca şu anda satışta olan ve sınırlı süreliğine mağazada kalacak Galakrond’un Uyanışı için ön sipariş vererek tam macera deneyimine ve Altın Klasik Kart Paketi’ne sahip olabilecek.

Galakrond’un Uyanışı21 Ocak 2020 tarihinde ve bütünHeartstone platformlarında beğeninize sunulacak.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on telegram
Telegram

Robotlar yerli girişimin kontrolünde

Tezmaksan 1 milyon dolarlık yatırım yaptığı tamamen yerli ve milli teknolojilerle Endüstri 4.0sahasındaki gücünü büyütüyor Robot otomasyon sistemlerinin kontrol mekanizmasını yapamadığı için dışa bağımlı

Bir Cevap Yazın