fbpx

Kaspersky Marka Değerlendirmesinde Lider

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Kaspersky sunduğu iş ortağı programının kalitesiyle 1 Kasım 2019 itibarıyla Canalys Dünya Marka Değerlendirmesi içinde lider oldu. Diğer 10 siber güvenlik markasından yüksek puan alan (yüzde 75,8) şirket, kanal memnuniyetinde birinci sıraya yerleşti.

Bağımsız bir analiz şirketi olan Canalys tüm dünyada bilinen bir kurum. Canalys Dünya Marka Değerlendirmesi aralarında siber güvenliğin de olduğu çeşitli sektörlerde hangi markaların en iyi hizmeti ve hizmet özelliklerini sunduğunu belirliyor. Kanal iş ortağı programlarının karşılaştırıldığı bu değerlendirmede markaların bir dizi kategoride nasıl performans gösterdiği ölçülüyor.

Canalys, son 12 ay içinde Kaspersky’nin genel performansını artırarak puanını yüzde 7,7 yükselttiğini belirledi. Canalys Dünya Marka Değerlendirmesine göre Kaspersky ürün bulunabilirliği ve tedariği (yüzde 83,7) ile iş yapma kolaylığı (yüzde 78,4) kategorilerinde en yüksek puanı aldı.

Yıllık puan artışının en yüksek olduğu kategori ise yüzde 9,9 ile akreditasyon ve uzmanlık programları oldu. Kaspersky bunun yanı sıra iş ortağı yönetimi yaklaşımının etkinliği (+yüzde 8,7) ile pay koruma ve kârlılık (+yüzde 8,7) kategorilerinde de puanlarını artırdı.

Kaspersky yeni iş ortakları edinmek ve mevcut iş ortaklarına daha fazla fayda sağlamak için çalışmayı sürdürüyor. 2019’un ilk aylarında başlatılan Kaspersky United adlı yeni iş ortağı programı bu öncelikler için atılmış adımlardan biriydi. Kaspersky United, iş ortaklarının Kaspersky ile çalışarak kendi uzmanlık alanlarından para kazanmalarına ve daha çok kazanç elde etmelerine yardımcı oluyor. Ayrıca bu programla daha fazla uzmanlık, eğitim ve pazarlama fırsatı sunuluyor.

Kaspersky CBO’su Alexander Moiseev, “Canalys’in kanal memnuniyeti sıralamasında en üst sıradaki siber güvenlik markası olmamız, iş ortağı programımızı geliştirme kararımızın ne kadar doğru olduğunu gösteriyor. İş ortaklarımızın yalnızca ihtiyaçlarını karşılamakla kalmıyor, onlara bizimle çalışmaları için daha iyi bir kullanıcı deneyimi sunuyor ve teşvikler sağlıyoruz. Kaliteli hizmet alan iş ortaklarımız, siber güvenlik markası olarak bize güveniyor. İş ortağı programımızdaki yeni önemli gelişmeleri 2020 yılının başlarında duyuracağız.” dedi.

Raporun tamamını okumak için bu sayfayı ziyaret edebilirsiniz. Kaspersky United iş ortağı programı ve Kaspersky kanal iş ortağı olmak hakkında daha fazla bilgiyi buradabulabilirsiniz.

Daha fazlası

Türk Telekom Hisseleri %89 Arttı

Türk Telekom’un, başarılarla geçen 2019 yılının ilk 9 ayı içerisinde kaydettiği güçlü finansal performansı, hisse fiyatlarına da yansıdı ve Türk Telekom, 2019’da

Yılın En İtibarlı Otomobil Markası: Fiat

2019’un Pazar Lideri Fiat’a En İtibarlı Otomobil Markası Ödülü! Fiat, Marketing Türkiye tarafından düzenlenen ‘The ONE Awards Bütünleşik Pazarlama Ödülleri, Binek Otomobil

Wikipedia Türkiye’de Yeniden Erişime Açıldı!

2017 yılında bir kullanıcı tarafından düzenlenen ve Türkiye’nin terör örgütüne destek verdiğini belirten maddenin hükümetimiz tarafından düzeltilmesi istendi. Bu talebe düzgün bir

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir