1602848177 Wild Rift 2020   WR Coming PR

League of Legends: Wild Rift resmi oynanış videosu yayınlandı


League of Legends’ın 5’e 5 MOBA deneyiminin mobil cihazlar için yeniden tasarlanmış hali olan League of Legends: Wild Rift, bugün bölgesel olarak sunulacak açık betasıyla oyuncularla buluşuyor. Tüm oyuncuların merakla beklediği League of Legends: Wild Rift için Riot Games, resmi oynanış ve tanıtım videolarını da yayınladı. Oyunda yenilenmiş modeller ve animasyonlar, oyun sistemleri, yeni iki taraflı kontrol düzeni ve çok daha fazlası yer alıyor. League of Legends’a benzer şekilde bütün şampiyonların hiçbir ödeme yapmadan açılabildiği oyunca, oyun süresi ya da güç için de herhangi bir ödeme yapılmıyor. 
Aralık ayında Türkiye’deLeague of Legends: Wild Rift Endonezya, Japonya, Malezya, Filipinler, Singapur, Güney Kore ve Tayland’da bugün Açık Betasıyla oyuncuların beğenisine sunuluyor. Oyun Türkiye’nin içinde bulunduğu Avrupa Bölgesi’ne ise Aralık ayında gelecek. Tüm oyuncuların merakla beklediği League of Legends: Wild Rift içi Riot Games, resmi oynanış ve tanıtım videolarını da yayınladı: 
Tanıtım Videosu: https://www.youtube.com/watch?v=TFzkbos0oeoResmi Oynanış Videosu:
Tanıtım videosunda The Kinks grubunun şarkısı “You Really Got Me”nin 2WEI, Hanna Leess, Kataem ve Marvin Brooks tarafından düzenlenmiş bir versiyonu yer alıyor. Şarkıya aşağıdaki bağlantılardan ulaşabilirsiniz:


Spotify:https://ffm.to/wildrift-cinematictheme-spotify

Apple Music:https://ffm.to/wildrift-cinematictheme-applemusic


Deezer:https://ffm.to/wildrift-cinematictheme-deezer

Amazon Music: https://ffm.to/wildrift-cinematictheme-amazonmusic

YouTube Music:https://ffm.to/wildrift-cinematictheme-youtubemusicDaha fazla bilgi için wildrift.leagueoflegends.comhttps://www.facebook.com/wildriftTR/veya https://twitter.com/wildrifttr adreslerini ziyaret edebilirsiniz. 

» İlgini çekebilir  Xbox Series X ve S satışta
Daha Fazla İçerik
1605678943 NVIDIA GeForce   RTX DLSS November Update 2020
NVIDIA DLSS desteği 4 oyuna daha geliyor