MWC 2020 İptal Edildi

Günümüz itibariyle 700’den fazla can alan ve binlerce kişiyi karantinaya mahkum eden Corona virüsü Çin’de başlayıp dünyanın büyük bir kısmına yayılmaya devam ediyor. Birçok ülkenin ekonomisini ve birçok sektörü olumsuz etkileyen virüs bu sefer de Barselona’da 24-27 Şubat tarihleri arasında yapılması planlanan Mobil Dünya Kongresi’nin iptaline neden oldu.

mwc 1

Tesla’dan Amazon’a LG’den Facebook’a yüzlerce farklı sektörden markanın yeni ürün ve içeriklerini tanıttığı Mobil Dünya Kongresi bu yıl Barselona’da yapılacaktı fakat Facebook, İntel, Lg, Amazon, Sony, aws, Huawei, Xiaomi, TCL, Samsung, ZTE, Oppo, Motorola, Vivo, Realme, Nokia, gibi birçok büyük firmanın sağlık tehditi sebebiyle katılmayacaklarını açıklaması üzerine GSM Association bu yıl fuarın resmi olarak iptal edildiğini açıkladı.

toggun ceou acikladi yerli otomobil olarak gosterilen arabanin her aksamini farkli ulkeler uretmis h85833 71414

Yerli otomobilimiz de fuardaydı

MWC 2020’ye ürünlerini sergilemek amacıyla 26 kurum ve kuruluş başvurmuş durumda. Bunlar arasında Vestel, Netaş, Airties, Türkcell, Defne, Telenity gibi şirketler; İstanbul Ticaret Odası(İTO) ve Ulak haberleşme gibi kurumlar yer alıyor. Aynı zamanda fuarda görmeyi heyecanla beklediğimiz TOGG grubunun geliştirdiği yerli otomobilimizin de 4.Hall’da yerini alacak olan Türkcell tarafından sergilenmesi planların arasındaydı.

» İlgini çekebilir  Yılın Arabası 2020 finalistleri belli oldu: 2 elektrikli otomobil var
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on telegram
Telegram

PUBG Mobile’de 15. sezon başladı

PUBG MOBILE, heyecanla beklenen Royale Pass’in 15. Sezonu “A.C.E. ve Ötesi” ile birlikte şık yeni kostümler ve çok daha fazlasını oyunculara sunuyor.

Bir Cevap Yazın