Netflix, Türkiye’de 1.5 Milyon Üyeyi Aştı

2016’da bir çok ülkeyle beraber Türkiye’de de yayın hayatına başlayan Netflix, ülkemize oldukça değer veriyor gibi gözüküyor. Dünyada en ucuza Netflix kullanan ülke (dolar kuru baz alınarak) olmamızın yanı sıra, bir çok orijinal içerik üretilmeye başlandı bile.

Dün gece, önümüzdeki hafta bizlerle buluşacak Beren Saat ve Mehmet Günsür‘ün baş rolde olduğu Atiye’nin galası yapıldı. Galaya katılan Netflix Türkiye ve CEE bölgesi Uluslararası Yapım Direktörü Michael Azzalino, Türkiye’nin Netflix performansı hakkında bilgiler verdi. Şu an Türkiye’de 1.5 milyon Netflix üyesi olduğunu ve bu sayının artmasını beklediğini belirten Azzalino, yeni projelerinde yolda olduğunu hatırlattı. 2020‘de İpek Yazıcı, Alina Boz ve Kaan Urgancıoğlu’nun bulunduğu Love 101 dizisinin yanı sıra Hakan Muhafız’ın 4 ve 5. sezonlarına da kavuşacağımızı müjdeledi.

Ocak ayında belgesel-dizi olan Rise of Empires: Ottoman, Netflix’e eklenecek. Dizinin danışmanlığında Celal Şengör ve Emrah Safa gibi isimlerin olması ise bizi heyecanlandırdı. Ayrıca Börü filmi ve Fi dizisi gibi Netflix tarafından yapılmayan projelerin de haklarını satın alarak yurt dışında Netflix orijinali olarak yayınlanıyor. Kısacası daha göreceğimiz çok şey var.

» İlgini çekebilir  Netflix ebeveyn kontrollerini güçlendiriyor
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on telegram
Telegram

PUBG Mobile’de 15. sezon başladı

PUBG MOBILE, heyecanla beklenen Royale Pass’in 15. Sezonu “A.C.E. ve Ötesi” ile birlikte şık yeni kostümler ve çok daha fazlasını oyunculara sunuyor.

Bir Cevap Yazın