fbpx

Netflix, Türkiye’de 1.5 Milyon Üyeyi Aştı

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

2016’da bir çok ülkeyle beraber Türkiye’de de yayın hayatına başlayan Netflix, ülkemize oldukça değer veriyor gibi gözüküyor. Dünyada en ucuza Netflix kullanan ülke (dolar kuru baz alınarak) olmamızın yanı sıra, bir çok orijinal içerik üretilmeye başlandı bile.

Dün gece, önümüzdeki hafta bizlerle buluşacak Beren Saat ve Mehmet Günsür‘ün baş rolde olduğu Atiye’nin galası yapıldı. Galaya katılan Netflix Türkiye ve CEE bölgesi Uluslararası Yapım Direktörü Michael Azzalino, Türkiye’nin Netflix performansı hakkında bilgiler verdi. Şu an Türkiye’de 1.5 milyon Netflix üyesi olduğunu ve bu sayının artmasını beklediğini belirten Azzalino, yeni projelerinde yolda olduğunu hatırlattı. 2020‘de İpek Yazıcı, Alina Boz ve Kaan Urgancıoğlu’nun bulunduğu Love 101 dizisinin yanı sıra Hakan Muhafız’ın 4 ve 5. sezonlarına da kavuşacağımızı müjdeledi.

Ocak ayında belgesel-dizi olan Rise of Empires: Ottoman, Netflix’e eklenecek. Dizinin danışmanlığında Celal Şengör ve Emrah Safa gibi isimlerin olması ise bizi heyecanlandırdı. Ayrıca Börü filmi ve Fi dizisi gibi Netflix tarafından yapılmayan projelerin de haklarını satın alarak yurt dışında Netflix orijinali olarak yayınlanıyor. Kısacası daha göreceğimiz çok şey var.

Daha fazlası

Monster Huma H4 V3 Duyuruldu

İnce, hafif ve güçlü! 10. nesil işlemcili Huma H4 V3 Monster Notebook, işte ve ofiste çalışırken güç ve performanstan vazgeçemeyenler için geliştirdiği Huma serisi notebookların, 10. nesil işlemcili Huma H4 V3 serisini satışa sundu. Türkiye’nin müşteri memnuniyeti

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir