Sponsorlu

Pikselog şimdi SQUID’de: HUAWEI içerik partneri SQUID nedir?

Bilim, teknoloji ve popüler kültüre odaklanan platform Pikselog, şimdi yeni nesil haber platformu SQUID’de. Bizim sitemiz başta olmak üzere bir çok platformdan Dünya, Türkiye, teknoloji, oyun, e-spor ve bilim konuları başta olmak üzere istediğiniz kategoriden haberi tek uygulama üzerinden takip edebilirsiniz.

9F6470FD 7C9B 4AEB 95B8 37CCBDDE9544

SQUID Milenyum kuşağını hedef kitle alan ilk haber uygulaması.

Artık kullanıcılar gerçekten önemsedikleri konuları seçebilir, güncel haberleri takip edebilir ve en ilginç haberlerle yaratıcı bir şekilde etkileşim içinde olabilir  – hepsi tek bir uygulamada. SQUID’in haberleri resimli bir şekilde gösteren bir dizaynı vardır ve kullanıcıların ilgi alanlarını hem kendi dillerinde kullanabilmelerini hem de  bir çok diğer dile geçiş yapabilmelerini sağlar.

Aynı zamanda SQUID popüler Milenyum hedef kitlesinden haber kaynaklarına bir akış sağlar

SQUID, HUAWEI Tarayıcı ve HUAWEI Asistan’daki haberler için içerik partneri olacak.  Ekranı sağa kaydırınca (-1 Ekranı) Huawei Asistan’a ulaşılabilecek. HUAWEI Asistan ve HUAWEI Tarayıcı kullanıcılarına farklı haber konuları ve çeşitli kaynaklardan oluşan haberler önerilecek.  HUAWEI Asistan EMUI10 işletim sistemine sahip olan telefonlarda kullanılabilecek. HUAWEI Tarayıcı, HUAWEI AppGallery’den indirilebilir. HUAWEI Asistan yeni HUAWEI modellerinde piyasaya sürülecek.

6702A0EB 4B1E 418F A01F 43891F4F9D6D
SQUID’de haberlere not almanızı sağlayan muhteşem bir özellik bulunuyor.

SQUID Uygulaması (Njuice AB) merkezi Stockholm İsveç’te bulunan bir medya-teknoloji firmasıdır. SQUID Avrupa ve Latin Amerika’daki milenyumlulara hitap eden, 51 ülkede kullanıma sunulan ve hızlıca gelişen bir haber uygulamasıdır. Uygulama App Store, Google Play Store ve Huawei AppGallery’de çok iyi kullanıcı yorumları almış ve kullanıma sunulduğu her piyasada iyi bir medyatik ün kazanmıştır. SQUID artık Huawei Tarayıcı ve Huawei Asistan’ın da haber sağlayıcısıdır. Daha fazla bilgiye buradan ulaşabilirsiniz: www.squidapp.co.

Bizim de severek kullandığımız SQUID’i buradan ücretsiz indirebilirsiniz

» İlgini çekebilir  Siber tehditler ne kadar tehlikeli olabilir?

Tepkin nasıl?

Heyecanlı
0
Mutlu
0
Aşık Oldum
1
Emin Değilim
0
Saçma
0
Emre Türkoğlu
18 y/o. Founder of Pikselog. Fenerbahçe and Liverpool fan.

Bir Cevap Yazın

Next Article:

0 %