fbpx

Profilo’dan Yepyeni Doğal Kurutmalı Bulaşık Makinesi

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Profilo’dan Yepyeni 

Doğal Kurutmalı Bulaşık Makinesi

Kalabalık ailelerin de en büyük yardımcısı olan Profilo, hayatı kolaylaştıran yeni bir ürünü daha tüketicileriyle buluşturuyor. Yeni Profilo Bulaşık Makinesi, doğal kurutma özelliği ile bulaşıklarınızı hem daha iyi kurutuyor hem de enerji tasarrufu sağlıyor.

Ürünlerinde sunduğu seçeneklerle yaşamınızı kolaylaştıran Profilo Dayanıklı Ev Aletleri, şimdi de yeni bulaşık makinesindeki doğal kurutma özelliğinin getirdiği pratiklik ve fayda ile tüketicilerinin öncelikli tercihi olmaya devam ediyor.

Yeni BM6484MA model bulaşık makinesinde ecoprogramının bitiminde makine kapağı otomatik olarak hafifçe açılıyor; içerde biriken sıcak hava dışarı çıkıyor ve soğuk hava içeri giriyor. Böylece yıkanan bulaşıklarınız için doğal yolla bir kurutma sağlanıyor. Aynı zamanda da “program bitti, hemen gidip makinenin kapağını açmalıyım ki temiz bulaşıklarda leke oluşmasın” telaşı ortadan kalkıyor. 

Hem doğal yoldan ve yorulmadan çok daha iyi kurutma sonuçları elde ettiğiniz hem de enerji tasarrufu sağlayan yeni Profilo BM6484MA model Bulaşık Makinesi tüm Profilo Yetkili Satıcıları ve www.profilo.com/online-satisadresinde sizleri bekliyor. 

Profilo Dayanıklı Ev Aletleri 1995 yılından beri uluslararası BSH Grubu’nun güçlü ve köklü yerel beyaz eşya markasıdır.

Daha fazlası

Monster Huma H4 V3 Duyuruldu

İnce, hafif ve güçlü! 10. nesil işlemcili Huma H4 V3 Monster Notebook, işte ve ofiste çalışırken güç ve performanstan vazgeçemeyenler için geliştirdiği Huma serisi notebookların, 10. nesil işlemcili Huma H4 V3 serisini satışa sundu. Türkiye’nin müşteri memnuniyeti

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir