fbpx

Riot Games’in Yeni Oyunu Legends of Runeterra için Geri Sayım Başladı

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Riot Games’in yeni oyunu Legends of Runeterra için geri sayım başladı!

Riot Games’in stratejik kart oyunu Legends of Runettera(LoR)24 Ocak 2020 tarihinde açık beta dönemiyle oyunseverlerin karşısına çıkıyor. 2019’un sonlarında kısa bir deneme süresiyle oyunculara tanıtılan Legends of Runettera’nın açık beta döneminde, yeni kart güncellemelerinden yeni dereceli moduna kadar pek çok yenilik oyuncuları bekliyor. 

Riot Games, yeni oyunu Legends of Runeterra için önemli bir karara imza atarak, oyunculardan gelen geri bildirimler ışığında kapalı beta dönemini atlayıp doğrudan açık beta dönemine geçiş yapıyor. Bu kapsamda 24 Ocak saat 22.00’de açık beta resmi olarak başlayacak ve LoR’a erişim tamamen serbest olacak. 

23 Ocak saat 22.00’da LoR hizmeti tekrar çevrimiçi olacak. Oyunu önizleme dönemlerinde oynamış olan veya 20 Ocak saat 10.59’a kadar ön kayıt yaptıran herkes 23 Ocak’ta oyuna erişebilecek. Ön kayıt yaptırmış ama önizleme dönemlerinde oynamamış olanlar ise bir davet e-postası alacak. 23 Ocak’ta sadece PC’den (mobilden değil) ön kayıt yaptıranlar oyuna erişebilecek. Henüz kayıt yaptırmayanlar ise www.playruneterra.com  adresinden ön kayıt yaptırabilirler. 24 Ocak itibariyle oyunu indirip hesap oluşturan herkes Legends of Runeterra’yı ücretsiz olarak oynayabilecek.LoR’un 24 Ocak’taki versiyonunda Türkçe dil desteği sunulmuyor; ancak ilerleyen dönemlerde bu özelliğin de aktif olması planlanıyor. Açık beta döneminde yeni dereceli moduaktif olurken, kart güncellemelerinden sosyal panele,arkadaşlara meydan okuma özelliğinden oyun kişiselleştirme özelliklerine kadar pek çok yenilik oyuncuları bekliyor. 

Açık beta dönemindeki yeniliklerle ilgili ayrıntılı bilgiyeLegends of Runeterra Tasarım Direktörü Andrew Yip ve Baş Yapımcı Jeff Jew’in Türkçe altyazılı anlatımıylahttps://youtu.be/DcWAVFoeHdU linkinden ulaşabilirsiniz.

Daha fazlası

Realme Resmen Türkiye’de

Çinli telefon üreticisi Realme üç yeni telefon modeliyle Türkiye pazarına girdi.  Markanın üç yeni modeli Realme XT, Realme 5 Pro ve Realme

Honor MagicWatch 2 Türkiye’ye Geliyor

14 güne kadar pil performansı, stres ve uyku takibi gibi özellikleriyle öne çıkan HONOR’un yeni akıllı saati MagicWatch 2, çok yakında Türkiye’de

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir