Samsung’dan beyaz eşyalara indirim

Samsung marka 49” ve üzeri seçili televizyon satın alanlar tüm buzdolaplarında geçerli 400 TL, tüm çamaşır makinelerinde geçerli 250 TL indirim fırsatından faydalanabilecek. Kampanya 30 Nisan’a kadar tüm Samsung yetkili bayilerinde geçerli olacak.

Samsung, televizyonla birlikte beyaz eşya almak isteyenleri sevindirecek bir kampanya başlattı. 21 – 30 Nisan tarihleri arasında geçerli olan kampanya kapsamında Samsung marka 49” ve üzeri seçili televizyon satın alan tüketiciler buzdolabı veya çamaşır makinesi satın almaları durumunda indirimden faydalanacak.

Tüm Samsung yetkili bayilerinde geçerli olan kampanyadan faydalanmak için televizyon satın alan kullanıcılar beyaz eşyalarını tekli ürün (sadece buzdolabı ve sadece bir çamaşır makinesi) şeklinde satın alabilecekleri gibi iki ürün olarak da (bir buzdolabı ve bir çamaşır makinesi) satın alabilir. İkili ürün şeklinde yapılan alımlarda indirim miktarı her iki ürün için de geçerli olacak. Kampanya koşullarını yerine getirenler tüm buzdolaplarında geçerli KDV dâhil 400 TL, tüm çamaşır makinelerinde geçerli KDV dâhil 250 TL indirim hakkı kazanacak.[1]

Kampanya şartları ve detaylı bilgi için: www.samsung.com/tr/beyaz-esya-televizyon-kampanyasi/

» İlgini çekebilir  Dyson Kablosuz Süpürge Sağlıklı Filtresiyle Çözüm Sunuyor
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on telegram
Telegram

PUBG Mobile’de 15. sezon başladı

PUBG MOBILE, heyecanla beklenen Royale Pass’in 15. Sezonu “A.C.E. ve Ötesi” ile birlikte şık yeni kostümler ve çok daha fazlasını oyunculara sunuyor.

Bir Cevap Yazın