Sony, Bahçeşehir Üniversitesi’nde ders oldu

Sony Eurasia ve Bahçeşehir Üniversitesi iş birliğiyle 2019-2020 eğitim öğretim yılı 2. döneminde öğrencilere seçmeli ders olarak “Sony Teknolojileri ve Dijital Görüntüleme” dersi sunuluyor. 

Bahçeşehir Üniversitesi’nde (BAU) ders konusu olarak ele alınan Sony, Avrupa’da ilk kez bir üniversite müfredatında kendi markasıyla yer alıyor. 

BAU ve Sony Eurasia arasında uzun soluklu bir iş birliğinin ilk adımı olan “Sony Teknolojileri ve Dijital Görüntüleme” dersi, Galata Kampüsü’nde lisans öğrencilerine seçmeli ders olarak sunuluyor. 

2019-2020 eğitim öğretim yılının ikinci döneminde 14 hafta boyunca sürecek derse katılan öğrenciler Sony’nin TV, ses, video ve dijital görüntüleme alanındaki inovatifteknolojilerini geçmişten bugüne inceleme fırsatı bulacak. Aynı zamanda Murat Pulat, Burak Kanbir, Burak Bulut, Burak Barutçu gibi fotoğraf ve videografi alanında uzman kişilerden teorik ve uygulamalı dersler alacak. 

Teknolojik gelişimin hem tüketici hem marka bakış açısıyla ele alınacağı programda öğrencilere inovatif bir bakış açısı kazandırılması, teknoloji iletişimi konusunda yetkinliklerinin geliştirilmesi ve uygulamalı derslerle üniversite ve iş hayatı arasında bir köprü oluşturulması amaçlanıyor.

» İlgini çekebilir  Yılın Uygulaması: Glovo
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on telegram
Telegram

PUBG Mobile’de 15. sezon başladı

PUBG MOBILE, heyecanla beklenen Royale Pass’in 15. Sezonu “A.C.E. ve Ötesi” ile birlikte şık yeni kostümler ve çok daha fazlasını oyunculara sunuyor.

Bir Cevap Yazın