Yılın Uygulaması: Glovo

25d8ecea 6d65 45d6 bfa2 4fbc215f12e2

OneAwards’dan Ödül 

Yılın en itibarlı aplikasyonu Glovo!

Türkiye’nin pazarlama platformu Marketing Türkiye ve Akademetre iş birliği ile yapılan “İtibar ve Marka Değer Performans Ölçümü” araştırması sonuçlandı. Araştırma sonucunda gerçekleştirilen The ONE Awards Bütünleşik Pazarlama Ödülleri’nde Glovo, halk oylamasıyla aplikasyon kategorisinde en itibarlı marka oldu.

Yemek siparişlerinden market alışverişine, ihtiyaç duyulan her şeyi dakikalar içinde kullanıcılarına ulaştıran yeni nesil teslimat uygulaması Glovo, One Awards’ta aplikasyon kategorisinde en itibarlı marka seçildi. 

Türkiye’de yaklaşık 1 buçuk yıldır faaliyet gösteren ve 2 milyona yakın indirilen Glovo, bu yıl 50’yi aşkın kategoride gerçekleştirilen ve 12 ilden bin 200 kişiyle yüz yüze yapılan görüşmeler sonucunda The ONE Awards Bütünleşik Pazarlama Ödüllerinde yılın en itibarlı aplikasyon markasıseçildi.  Ödül ile ilgili konuşan Glovo Genel Müdürü Austin Kim, “Halkın takdiriyle almış olduğumuz bu ödülü Glovo’nunbüyümesine ve başarısına büyük katkısı olan iş ortaklarımızınyanı sıra siz ne isterseniz onu getiren kurye arkadaşlarımıza hediye ediyoruz” dedi.

Glovo Hakkında: 

İspanya merkezli yeni nesil teslimat uygulaması Glovo, 26 ülkede hizmet veriyor. Yemek siparişinden, market alışverişine ve kurye hizmetine kadar farklı alanlarda kullanıcılarına hizmet veren Glovo, “Ne İstersin” özelliği ile farklı ihtiyaçlara dakikalar içinde çözüm sunuyor. “Şehrin en iyilerini kullanıcılarına ulaştırma” mottosu ile çalışmalarını sürdüren ve şu anda İstanbul, Ankara ile İzmir’de hizmet veren Glovo, Türkiye’de hızla büyüyor. 

» İlgini çekebilir  Renault yeni konsepti MORPHOZ'u tanıttı
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on telegram
Telegram

PUBG Mobile’de 15. sezon başladı

PUBG MOBILE, heyecanla beklenen Royale Pass’in 15. Sezonu “A.C.E. ve Ötesi” ile birlikte şık yeni kostümler ve çok daha fazlasını oyunculara sunuyor.

Bir Cevap Yazın