fbpx

Yılın Uygulaması: Glovo

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

OneAwards’dan Ödül 

Yılın en itibarlı aplikasyonu Glovo!

Türkiye’nin pazarlama platformu Marketing Türkiye ve Akademetre iş birliği ile yapılan “İtibar ve Marka Değer Performans Ölçümü” araştırması sonuçlandı. Araştırma sonucunda gerçekleştirilen The ONE Awards Bütünleşik Pazarlama Ödülleri’nde Glovo, halk oylamasıyla aplikasyon kategorisinde en itibarlı marka oldu.

Yemek siparişlerinden market alışverişine, ihtiyaç duyulan her şeyi dakikalar içinde kullanıcılarına ulaştıran yeni nesil teslimat uygulaması Glovo, One Awards’ta aplikasyon kategorisinde en itibarlı marka seçildi. 

Türkiye’de yaklaşık 1 buçuk yıldır faaliyet gösteren ve 2 milyona yakın indirilen Glovo, bu yıl 50’yi aşkın kategoride gerçekleştirilen ve 12 ilden bin 200 kişiyle yüz yüze yapılan görüşmeler sonucunda The ONE Awards Bütünleşik Pazarlama Ödüllerinde yılın en itibarlı aplikasyon markasıseçildi.  Ödül ile ilgili konuşan Glovo Genel Müdürü Austin Kim, “Halkın takdiriyle almış olduğumuz bu ödülü Glovo’nunbüyümesine ve başarısına büyük katkısı olan iş ortaklarımızınyanı sıra siz ne isterseniz onu getiren kurye arkadaşlarımıza hediye ediyoruz” dedi.

Glovo Hakkında: 

İspanya merkezli yeni nesil teslimat uygulaması Glovo, 26 ülkede hizmet veriyor. Yemek siparişinden, market alışverişine ve kurye hizmetine kadar farklı alanlarda kullanıcılarına hizmet veren Glovo, “Ne İstersin” özelliği ile farklı ihtiyaçlara dakikalar içinde çözüm sunuyor. “Şehrin en iyilerini kullanıcılarına ulaştırma” mottosu ile çalışmalarını sürdüren ve şu anda İstanbul, Ankara ile İzmir’de hizmet veren Glovo, Türkiye’de hızla büyüyor. 

Daha fazlası

Realme Resmen Türkiye’de

Çinli telefon üreticisi Realme üç yeni telefon modeliyle Türkiye pazarına girdi.  Markanın üç yeni modeli Realme XT, Realme 5 Pro ve Realme

Honor MagicWatch 2 Türkiye’ye Geliyor

14 güne kadar pil performansı, stres ve uyku takibi gibi özellikleriyle öne çıkan HONOR’un yeni akıllı saati MagicWatch 2, çok yakında Türkiye’de

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir