Ben Affleck tekrar Batman’i canlandıracak

Batman v Superman ve Justice League filmlerinde Batman’i canlandırarak gönlümüze taht kuran Ben Affleck, daha sonra artık bu karakteri canlandırmayacağını açıklamıştı. Warner Bros‘un DCEU ile olan sorunları gitgide artarken, AT&T tarafından satın alınmasından sonra daha izleyici dostu bir şirket haline geldi. İlk hamle olarak Zack Snyder, tekrardan eski görevine döndü ve kendi Justice League versiyonunu yayınlayacak.

9C352DD6 26BC 4E4D 979E E84EEB8CC162

Rolünü bıraktıktan sonra hakkında tekrar döneceği hakkında spekülasyonlar artan Ben Affleck bu söylentileri doğru çıkaracak gibi duruyor. VanityFair‘in haberine göre 2022 yazında beyaz perdede gösterime girmesi beklenen Ezra Miller‘in başrolünü üstlendiği The Flash filminde tekrar Bruce Wayne‘i canlandıracak. Flashpoint uyarlaması olacak The Flash filminde DC çoklu evrenini daha yakından görme fırsatı tanıyacağız. Ancak büyük ihtimalle bu rol DC evrenine daha iyi bir veda edebilmek için olacak ve son kez Batsuit‘i giyip kalıcı olarak DCEU‘dan ayrılacak. Ayrıca eski Batman aktörü Michael Keaton‘un da filmde küçük bir rolü olacağı söyleniyor.

» İlgini çekebilir  Youtube Originals Ücretsiz Üyelik Fırsatı Sunuyor
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on telegram
Telegram

PUBG Mobile’de 15. sezon başladı

PUBG MOBILE, heyecanla beklenen Royale Pass’in 15. Sezonu “A.C.E. ve Ötesi” ile birlikte şık yeni kostümler ve çok daha fazlasını oyunculara sunuyor.

Bir Cevap Yazın