Eğlence

Justice League’nin Snyder versiyonu yolda olabilir

17 Kasım 2017′de vizyona giren, 300 milyon $ bütçeli Justice League bizlerle buluşalı neredeyse 3 yıl olacak ama tartışmalarının ardı arkası kesilmiyor. IMDb’de 6,4 gibi çok düşük bir puanla adeta DCEU’nun kara lekesi olmuştu. 

Normalde Justice League‘in yönetmeni Zack Snyder‘di fakat filmin yapım aşamasında kızının intiharından sonra ailesine daha fazla vakit ayırabilmek için projeden ayrıldığını açıklamıştı. Daha sonra yönetmenlik koltuğuna Avengers filminin yönetmeni Joss Whedon geçti. Zack Snyder‘in bir çok sahnesini filmden kesen ve DCEU’nun karanlık havasını Marvel filminine çeviren Whedon oldukça tepki çekmişti. 

İnsanlar ise Zack Snyder‘in çektiği Justice League‘i gittikçe merak etmeye başladı. Akabinde SnyderVero’da yaptığı paylaşımlarla “Snyder Cut” diye adlandırılan Justice League‘in orijinal halinden fotoğraflar paylaştı. Sosyal medyada uzun süre boyunca #ReleaseSnyderCut etiketiyle paylaşımlar yapıldı, en başta Aquaman’i canlandıran Jason Momoa başta olmak üzere oyuncular da destek verdi ama Warner Bros, ısrarla yayınlamayı reddetti.

3AB66AE7 E40D 4922 8C85 8D0413E0BB20
Amerika’da 27 Mayıs’ta yayın hayatına başlayacak HBO Max için reklam panosunda Justice League kullanıldı.

2019 yılında Amerikan telekomünikasyon devi AT&TWarner Media‘yı satın aldı. Warner Media ise önümüzdeki hafta HBO Max kanalını yayın hayatına başlatacak. FandomWire’ye yakın kaynaklara göre satın almadan sonra Warner Bros yöneticileri fikrini değiştirdi ve kanalın açılışıyla Justice League‘nin Snyder versiyonu yayınlanacak. Reklam panolarında ise Justice League görülmeye başlandı ama bunun Snyder versiyonu olup olmadığını hala bilmiyoruz. Bunların da hâla bir iddia olduğunu hatırlatalım. Umuyoruz ki gerçekten yayınlanır ve böylece gerçek Justice League’i görürüz.

GÜNCELLEME: Sektörün önde gelen isimlerinden Grace Randolph, yarın resmi olarak Snyder versiyonunun duyurulacağını söyledi.

https://twitter.com/gracerandolph/status/1262841225121607680?s=21

GÜNCELLEME 2: Tweetin sahibi tweeti sildi. Sebebini bilmiyoruz.

BDEF4FB2 E044 41A6 BD47 4CD04303551F
» İlgini çekebilir  Netflix ve Birleşmiş Milletler işbirliği ile Kadınlar Günü'ne özel proje

Tepkin nasıl?

Heyecanlı
0
Mutlu
0
Aşık Oldum
0
Emin Değilim
0
Saçma
0
Emre Türkoğlu
18 y/o. Founder of Pikselog. Fenerbahçe and Liverpool fan.

Bir Cevap Yazın

Next Article:

0 %