Into the Night 2. sezonu ne zaman gelecek?

Bugün yeni Belçika yapımı yeni Netflix orijinali Into the Night yayınlandı. 6 bölümlük bu dizi Güneş’te meydana gelen bir değişiklik sebebiyle Güneş karşısına çıkan tüm insanları öldürmesini konu alıyor. Bu haberi önceden alan İtalyan NATO subayı ise hemen bir uçağa atlayıp, uçağı kaçırmaya çalışıyor ve yolculara durumu anlatıyor. Sürekli uçarak gecede kalmaya çalışıyorlar.

Oyuncu kadrosunda ise başka bir Netflix orijinal yapımı olan Hakan Muhafız‘dan tanıdığımız Mehmet Kurtuluş yer alıyor. Peki dizinin 2. sezonu gelecek mi? Dizinin son bölümünün son sahnesine bakarsak henüz devam etmesi gereken konular var, dizi yarıda kesiliyor. Ayrıca ilk günden oldukça büyük beğeni toplayan Into the Night’in büyük ihtimalle ikinci sezonu gelecek. Netflix genelde çıkışından 1 ay sonra dizinin geleceği hakkında açıklama yapıyor. Yani resmi açıklama olmadan bir şey demek yanlış olur. Ancak 2021-2022 yılları arasında 2. sezonu büyük ihtimalle göreceğiz.

» İlgini çekebilir  Electronic Arts ve Rockstar Games'den Korona virüs hamlesi
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on telegram
Telegram

PUBG Mobile’de 15. sezon başladı

PUBG MOBILE, heyecanla beklenen Royale Pass’in 15. Sezonu “A.C.E. ve Ötesi” ile birlikte şık yeni kostümler ve çok daha fazlasını oyunculara sunuyor.

3 Yorum

    Avatar
  • Çok iyi diziydi

  • Avatar
  • Yardımcı pilot Mr. bean’e benziyor

  • Avatar
  • Ayaz abimmm Türkün kanını yerde bırakmadı

Bir Cevap Yazın