Vestel, “Takılabilir” Ürünlerini Tanıttı


Evlenecek çiftlerin heyecanla beklediği organizasyon Evlilik Fuarı 17-19 Ocak tarihlerinde İstanbul Lütfi Kırdar Kongre Merkezi’nde gerçekleşecek. Fuarda yer alacağı 15 metrekarelik standında büyük ilgi gören Takılabilir Ev Aletleri ile yer alacak Vestel, fuar kapsamında hem eğlenceli hem de kazandıran bir etkinlik de düzenleyecek. Vestel, “Şanslı Anahtar” etkinliğinin kazanan talihlisine “Takılabilir Ev Aleti” hediye edecek.

Takılabilir Ev Aletleri; El Blender Seti, Ütü, Elektrikli Süpürge, Çamaşır Makinesi, Bulaşık Makinesi, Buzdolabı ve Televizyon olmak üzere 7 farklı kategoride satışa sunulan altın formundaki ürün takıları, Vestel markalı ürünlerin satın alımında hediye çeki olarak kullanıyor. Sahibi olunan Takılabilir Ev Aleti hediye çeki ile kampanyaya katılan Vestel yetkili satış noktalarından istenilen ürün satın alınabilir Vestel’den yapılacak satın alımlarda hediye çeki tutarı kadar indirim kazanılabilir.

» İlgini çekebilir  Samsung, CES 2020'de Yenilikçi Ev Aletleri kategorisini İlk Kez Tanıttı
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on telegram
Telegram

PUBG Mobile’de 15. sezon başladı

PUBG MOBILE, heyecanla beklenen Royale Pass’in 15. Sezonu “A.C.E. ve Ötesi” ile birlikte şık yeni kostümler ve çok daha fazlasını oyunculara sunuyor.

Bir Cevap Yazın