Vestel, “Takılabilir” Ürünlerini Tanıttı


Evlenecek çiftlerin heyecanla beklediği organizasyon Evlilik Fuarı 17-19 Ocak tarihlerinde İstanbul Lütfi Kırdar Kongre Merkezi’nde gerçekleşecek. Fuarda yer alacağı 15 metrekarelik standında büyük ilgi gören Takılabilir Ev Aletleri ile yer alacak Vestel, fuar kapsamında hem eğlenceli hem de kazandıran bir etkinlik de düzenleyecek. Vestel, “Şanslı Anahtar” etkinliğinin kazanan talihlisine “Takılabilir Ev Aleti” hediye edecek.

Takılabilir Ev Aletleri; El Blender Seti, Ütü, Elektrikli Süpürge, Çamaşır Makinesi, Bulaşık Makinesi, Buzdolabı ve Televizyon olmak üzere 7 farklı kategoride satışa sunulan altın formundaki ürün takıları, Vestel markalı ürünlerin satın alımında hediye çeki olarak kullanıyor. Sahibi olunan Takılabilir Ev Aleti hediye çeki ile kampanyaya katılan Vestel yetkili satış noktalarından istenilen ürün satın alınabilir Vestel’den yapılacak satın alımlarda hediye çeki tutarı kadar indirim kazanılabilir.

» İlgini çekebilir  Aston Martin dünyanın en hızlı tavanı açılan aracını tanıttı
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on telegram
Telegram

Robotlar yerli girişimin kontrolünde

Tezmaksan 1 milyon dolarlık yatırım yaptığı tamamen yerli ve milli teknolojilerle Endüstri 4.0sahasındaki gücünü büyütüyor Robot otomasyon sistemlerinin kontrol mekanizmasını yapamadığı için dışa bağımlı

Bir Cevap Yazın