Watchmen 2. Sezonu Geliyor mu?

HBO’nun Game of Thrones‘tan sonra yeni bir amiral gemisi arayışıyla ortaya çıkardığı Watchmen, genel olarak beklentileri karşılamıştı. İlk başta yönetmen olarak Zack Snyder adı geçince heyecanlanmıştık lakin sonuç öyle olmadı. IMDb’de 7,7 puanıyla biraz geri kalsa da Watchmen, mini dizi olarak duyurulmasına rağmen ortalama her bölümü 6,5 milyon izlenerek rekorlar kırdı.

Mini dizi olduğu için bir sezon sürmesi gerekiyor ama bazılarına göre (sezon) finali biraz kafalarda soru işaret bırakıyor. Bundan dolayı da kafalarda “Acaba ikinci sezon bizlerle buluşacak mı?” sorusu dolaşıyor. Dizinin yönetmelerinden Nicole Kassell bu soruya ilk sezonun yorgunluğunun hala sürdüğünü ve cevap vermek için henüz erken olduğunu vurguluyor.

7EE8053F 96E7 40EA 9B7E 137AEA818FC5
Watchmen – HBO

Dizinin yaratıcısı Demon Lindelof, normal şartlarda bu tür çizgi roman hikayelerinin uzun sürdüğünü fakat Watchmen için hikayenin tamamen işlenecek biçimde ve diziyi bitirdiğinizde merak edecek bir unsur kalmayacak şekilde çekildiğini söylüyor.

Daha önce de çeşitli açıklamalarda bulunan dizi yetkililerinin açıklamalarına genel olarak bakarsak ikinci sezonun olacağını reddetmese de geleceği konusunda şüpheli olduğu bariz. Ancak sonuçta bu iş dünyası eğer HBO bu işten yeterince kârlı çıktıysa, yeni sezon görmemek için başka sebep yok.

» İlgini çekebilir  Netflix Yeni Türk Komedi Dizisi 50m2'yi Duyurdu
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on telegram
Telegram

PUBG Mobile’de 15. sezon başladı

PUBG MOBILE, heyecanla beklenen Royale Pass’in 15. Sezonu “A.C.E. ve Ötesi” ile birlikte şık yeni kostümler ve çok daha fazlasını oyunculara sunuyor.

Bir Cevap Yazın