fbpx

Watchmen 2. Sezonu Geliyor mu?

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

HBO’nun Game of Thrones‘tan sonra yeni bir amiral gemisi arayışıyla ortaya çıkardığı Watchmen, genel olarak beklentileri karşılamıştı. İlk başta yönetmen olarak Zack Snyder adı geçince heyecanlanmıştık lakin sonuç öyle olmadı. IMDb’de 7,7 puanıyla biraz geri kalsa da Watchmen, mini dizi olarak duyurulmasına rağmen ortalama her bölümü 6,5 milyon izlenerek rekorlar kırdı.

Mini dizi olduğu için bir sezon sürmesi gerekiyor ama bazılarına göre (sezon) finali biraz kafalarda soru işaret bırakıyor. Bundan dolayı da kafalarda “Acaba ikinci sezon bizlerle buluşacak mı?” sorusu dolaşıyor. Dizinin yönetmelerinden Nicole Kassell bu soruya ilk sezonun yorgunluğunun hala sürdüğünü ve cevap vermek için henüz erken olduğunu vurguluyor.

Watchmen – HBO

Dizinin yaratıcısı Demon Lindelof, normal şartlarda bu tür çizgi roman hikayelerinin uzun sürdüğünü fakat Watchmen için hikayenin tamamen işlenecek biçimde ve diziyi bitirdiğinizde merak edecek bir unsur kalmayacak şekilde çekildiğini söylüyor.

Daha önce de çeşitli açıklamalarda bulunan dizi yetkililerinin açıklamalarına genel olarak bakarsak ikinci sezonun olacağını reddetmese de geleceği konusunda şüpheli olduğu bariz. Ancak sonuçta bu iş dünyası eğer HBO bu işten yeterince kârlı çıktıysa, yeni sezon görmemek için başka sebep yok.

Daha fazlası

Realme Resmen Türkiye’de

Çinli telefon üreticisi Realme üç yeni telefon modeliyle Türkiye pazarına girdi.  Markanın üç yeni modeli Realme XT, Realme 5 Pro ve Realme

Honor MagicWatch 2 Türkiye’ye Geliyor

14 güne kadar pil performansı, stres ve uyku takibi gibi özellikleriyle öne çıkan HONOR’un yeni akıllı saati MagicWatch 2, çok yakında Türkiye’de

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir