Ben Affleck tekrar Batman olabilir

Sansasyonel DC Extented Universe evreni bu aralar büyük haberler ile eski gücüne dönüyor. Amerikan telekomünikasyon şirketi AT&T’nin Warner Bros’u satın almasından sonra, Warner Bros hayranlarını dinlemeye başlayan bir şirkete dönüştü. Geçtiğimiz günlerde haberini yaptığımız Justice League’nin Zack Snyder versiyonundan sonra Suicide Squad’ın David Ayer versiyonu da yolda olabilir.

2021’de Mat Reeves‘in yönettiği ve Robert Pattinson‘un Batman olduğu The Batman filmi geliyor. TCN’ye yakın kaynaklara göre yeni Warner Bros yöneticileri Ben Affleck’i tekrar Batcave’de görmek istiyor. Hayranların çoğu Ben Affleck’in Batman’ini özlerken, Warner Bros da buna karşı boş durmak istemiyor. Geçtiğimiz yıl bu rolü bıraktığını açıklayan oyuncunun dönüp dönmeme kararını henüz bilmiyoruz. Bu aralar AT&T, Twitter’da bu tür hayran tweetlerine cevap vererek biraz daha umut vermeye devam ediyor. Peki bu iş olursa, iki Batman mi olacak? Evet, büyük ihtimalle. DC, çoklu bir evren olduğu için iki Batman de farklı evrenlerde yoluna devam edebilir. Örneğin, Joaquin Phoneix’in oynadığı Joker filmi şimdiye kadar gördüğümüz DCEU evreninde değil. Ancak herkes çizgi romanları sıkı takip etmiyor, normal sinemaseverler için iki Batman olması da kafaları karıştırabilir ve o yüzden DC ikisini idare etmekte biraz zorlanabilir.

9C352DD6 26BC 4E4D 979E E84EEB8CC162
Justice League – Batman

Peki siz böyle bir durum olur da tek bir Batman ile devam edimek istense hangi Batman’i tercih ederdiniz?

» İlgini çekebilir  BluTV'den sexting belgeseli: Dijital Flörtleşme
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on telegram
Telegram

PUBG Mobile’de 15. sezon başladı

PUBG MOBILE, heyecanla beklenen Royale Pass’in 15. Sezonu “A.C.E. ve Ötesi” ile birlikte şık yeni kostümler ve çok daha fazlasını oyunculara sunuyor.

1 Comment

    Avatar
  • Tabi ki ben affleck

Bir Cevap Yazın