DC, Constantine rolü için Keanu Reeves’i istiyor

DCEU evreni yeni filmler için hazırlanıyor. The Dark Knight günlerindeki şöhretine dönmek isteyen DC, bir süredir Justice League Dark filminin üstünde çalışıyor. Oscar ödüllü yönetmen Guillermo del Toro tarafından senaryosunu hazırlanan Justice League Dark‘ın yönetmenlik koltuğuna Toro’nun görevinden çekilmesinden sonra Doug Liman oturmuştu. Kendisinin de bu filmdeki ömrü pek uzun sürmedi ve projeden çekildi.

A6F57555 B900 4F46 ABB0 DB542E41A0CE
Constantine (2005)

Yılan hikayesine dönen bu film daha sonra rafa kaldırıldı. Ancak WeGotThisCover‘a yakın kaynaklara göre Warner Bros bu projeyi tekrar masaya yatırdı. İddialar Justice League Dark için hazırlıkların başladığı yönünde. Constantine için düşündükleri isim de Keanu Reeves. 2005’te çıkan Constantine filminde de bu rolü üstlenen Reeves, John Wick‘in başarısından sonra adeta tüm şirketler tarafından kapılmaya çalışıyor. Söylentilere göre kendisi de bu rolü tekrardan oynamak için çok istekli. Matrix gibi efsane serilerde rol alan aktör aynı zamanda Marvel cephesinden de teklifler alıyor.

» İlgini çekebilir  Justice League'nin Snyder versiyonu yolda olabilir
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on telegram
Telegram

PUBG Mobile’de 15. sezon başladı

PUBG MOBILE, heyecanla beklenen Royale Pass’in 15. Sezonu “A.C.E. ve Ötesi” ile birlikte şık yeni kostümler ve çok daha fazlasını oyunculara sunuyor.

Bir Cevap Yazın