Eğlence

En iyi Netflix bilimkurgu dizileri 2020

2020 yılında izlediğinize pişman olmayacağınız, kaliteli ve izlemenize değer Netflix bilimkurgu dizileri mi arıyorsunuz? Gelin, izleyebileceğiniz Netflix‘te bulunan 3 bilimkurgu dizisinin hikayelerini inceleyelim.


Altered Carbon

acbon
Takashi Kovacs


Richard K. Morgan’
ın 2002 yılında yayınlanmış romanından uyarlama olan dizi Netflix‘in en yüksek bütçe ayırdığı yapımı olarak bilinmektedir. Hikaye 25. yüzyılda geçmekte olup insan zihninin farklı bedenlere aktarılabildiği bir yüzyılda geçen olaylar ele alınıyor. Eğer bilimkurgu yapımlara ilginiz varsa hem çekim hem de hikaye bakımından sizi çekecek 8.1 IMDB puanına sahip olan bu yapıma mutlaka bir şans vermelisiniz.

Cagaster of an Insect Cage

1


Kıyamet sonrası bir dünyada geçen animede Cagaster adı verilen bir hastalığın insanları ölümcül böceklere dönüştürüyor ve böceklere dönüşen insanların zihni tamamen devre dışı kalıyor. Her bir bölümü 25 dakika olan bilimkurgu Netflix animesi toplam 12 bölümden oluşuyor. Eğer bilimkurgu yapımlara ilgi duyuyor ve anime izlemeyi seviyorsanız kesinlikle listenize almanız gereken bir yapım.

Into The Badlands

AMCP ITB S3 312 FOTW 800x450 1


Bu dizide büyük bir savaşın ardından insanların Barınar‘ın hiyerarşik sisteminde, kadınların ve erkeklerin güç elde etmek ve Badlands adı verilen boş bir arazide geçici bir barışı sürdürmelerini ele alıyor. Dövüş sanatları, savaşlar ve kaliteli çekim sahnelerinin yer aldığı yapım kıyamet ve savaş sonrası yapımlara ilgi duyan herkesin izlemesi gereken bir netflix bilimkurgu dizisi olarak karşımıza çıkıyor

» İlgini çekebilir  Netflix ilk Türk orijinal filmi Yarına Tek Bilet'in fragmanını yayınladı

Tepkin nasıl?

Heyecanlı
0
Mutlu
0
Aşık Oldum
0
Emin Değilim
0
Saçma
0
Mert Çakmak
Pikselog'un Youtube kanalından sorumlu.

    Bir Cevap Yazın

    Next Article:

    0 %